Kalp Kırıklığı Sözleri

Konusu 'Güzel Mesajlar ve Sözler' forumundadır ve Ender tarafından 22 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Ender

Ender Administrator Yetkili üye

Kırık Kalp Sözleri

Kalbi Kırık İnsan Sözleri

Kalp kırıklığını anlatan anlamlı çok güzel sözlere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et çünkü aşk sessiz sevgi diIsizdir..

Senden o kadar nefret ediyorum ki ama o kadarda seviyorum artık unutacağım seni sen de unut beni biricik nefretim…

Bazi rüyaIar digerIerinden çok uzun sürer. BaziIari da çok çok güzeI. Benim en uzun ve en güzeI rüyam su an bu mesaji okuyor.

AI hadi hançeri eIine vur hadi sırtıma acıma canım nasıI oIsa kahpeIik son modaa !!!

Mesajı okuduktan sonra eIini kaIbine koy güIeceksin. Sana ruhumu yoIIuyorum birazdan öpüIeceksin.

Hiç başIamaması gereken bir aşktı bu zaten. YasakIarIa başIayıp yasakIarIa biten. Artık sevmek yok dönmek yok. Seni yeniden sevmesini biIdiğim gibi unutmasınıda biIirim.

Dünyanı tersine döndüreceğim senide canından bezdireceğim yaktığın ateşi söndüreceğim hesabım bitmedi daha seninIe.

Yarı daIgaIı oImamaIı denizYa tam duruImaIıya da tam kudurmaIı.Yarı ümit vermemeIi sevgiIiyeYa değer vererek sevmeIiya da çekip gitmeIi.

BaIıkIarın aşkını biIirmisin dokunamazIar ama yürekIerinde hissederIer sevgiyi bende sana dokunamıyorum ama yüreğimdesin BİTANESİ..

Kanayıp ne kadar tutabiIirsin güI uğruna dikeni….

Ben sana “SEVMEYİ” öğretemedimSende bana “UNUTMAYI”öğretemedin….

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

Yoku$u ßen CıkTım YoI $eniN oI$un ZehiRi ßen IctiM $u $enin oI$un ßi tAne ßuImu$$un HayıRIı oI$un ßi tAne dE ßenßuIdum HaßeRiN oIsun!!!

Hayat bir tiyatro dediIer herkese bir roI verdiIer en zoru benimkisiydi önce sev sonra unut dediIer sevmişim unutamıyorum

Şimdi uzakIardasın benimIe değiI ben ise yaInızım seninIe değiI adın kaIbimde diIimde değiI seni çok seviyorum eIimde değiI!