Günaydın Mesajları Aşkıma

Konusu 'Güzel Mesajlar ve Sözler' forumundadır ve Ender tarafından 27 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Ender

Ender Administrator Yetkili üye

Günaydın Mesajları Sevgilime

Aşkıma Günaydın Sözleri

Aşık olduğunuz insan ile paylaşabileceğiniz anlamlı ve duygu yüklü en güzel günaydın mesajlarımızı sizler için sayfamızda bir araya getirdik.Aşağıdan beğendiğiniz mesajları sevgiliniz ile paylaşmayı unutmayın.

Küçük bi günaydındır bazen yürekleri uçuran, küçük bi günaydındır bazen insanı göklere ulaştıran, bu da bi sevgiliye günaydın.

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep sen varsın bebeğim yaşarcasına günaydın.

Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana birtanem.

Dertler olsada ömrümüzde ışık bitmez kalbimizde yine gülerek başlıyacağız bu güne günaydın olsun bitaneme.

Sensiz bir gece daha gözlerini kıskanan güneşin doğmasıyla bitti, bugünüde seninle geçirmenin ümidiyle günaydın aşkım.

Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın..

Günaydın bitanesi yeni doğan her gün umutlarımızın senedi olsun..

Sende olmasan benim günümü kim aydınlatırdı.! Gündüz güneşim gece ay’ım Günaydın..!

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.

Günlerin aydın olurken kalbin bensiz olmasın, kalbin benimleyken bende herzaman seninleyim biriciğim, günaydınlar olsun.

Bir gün gözlerimi açtığımda sadece sen ol yanımda, 1 gün değil her gün seni göreyim rüya gibi yanımda bebeğim, günaydın karıcığım.

Günaydın hüzün adası, ben duygu gemisi, sabahın ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına, hadi uyan aç gözlerini bak ne diyo gemideki ses; Seni Seviyorum.

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

Sabahları uyanıp yüzüne çarptıgın herbir su damlası benden sana günaydın öpücüğü olsun aşkım.

Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost, denizle sevgili ol.

Bir yanımda olduğun zaman aydınlık yeryüzü bir de güneş doğdu zaman. Günaydın.

Uyan aklına geleyim, güneş olup sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini günaydın herşeyim.